25.10.2021 dzieci z grupy Księżyce z MPS nr 4 w Mławie odwiedziły Bibliotekę Pedagogiczną w Mławie. Naszych małych gości powitałyśmy bajką „Czerwony kapturek” w teatrze cieni. Bogumiła Pawłowska lektor i odpowiedzialna za dźwięki zwierząt (pochodzące z książki „Poznaj mieszkańców lasu”) i Bogumiła Tańska -animator wprowadziły dzieci w baśniowy nastroju. Dzieci słuchały bajki z wielkim zaciekawieniem, dziękując na koniec gromkimi brawami.

Następnie A. Mierzwa, zaprezentowała ciekawe książki dla dzieci, m.in. „Atlas świata” oraz serię ”Czytaj z Albikiem”. Na zakończenie 4-latki bawiły się na „magicznym dywanie”. Pląsając, skacząc i rozwiązując kolejne zadania, z wesołymi minami wszystkie dzieci ochoczo przystępowały do zabawy. Oczywiście chłopcom, jak zawsze podobała się piłka nożna. Byliście wspaniali.