31 marca 2023 r. Agata Mierzwa- kierownik biblioteki oraz Anna Wesołowska- nauczyciel bibliotekarz naszej Filii odwiedziły dzieci z Bajkowego Dworku w Mławie. Dzieci z grup: 3, 4, 5 i 6- latków uczestniczyły w cyklu zajęć „Bajkowe poranki z książką”. Dzieci miały okazję dowiedzieć się co nieco o pracy w bibliotece. Wysłuchały  też kilku, jak to same dzieci określiły „wesołych” wierszy w wykonaniu A. Mierzwy. Z kolei A. Wesołowska zaprezentowała kilka ciekawych form książek (rozkładane, puzzle i in.), po czym przeczytała bajki w teatrze kamishibai. Dzieci bardzo żywo reagowały na propozycje prowadzących. Zadawały też intrygujące pytania. Chętne maluchy pozowały do zdjęć w „okienku” teatrzyku kamishibai. Wykonano też wiele pamiątkowych zdjęć grupowych. Na zakończenie od wszystkich dzieci i nauczycielek otrzymałyśmy własnoręcznie wykonane podziękowanie. My również dziękujemy za zaproszenie i mile spędzony czas w przedszkolu. Jesteście cudowni!