21 czerwca 2021 r. odbyło się zdalne podsumowanie pracy sieci nauczycieli bibliotekarzy powiatu mławskiego. W okresie pracy zdalnej i również po powrocie nauczycieli jak i uczniów do szkoły, koordynator sieci- Agata Mierzwa wspierała ich przesyłając ciekawe materiały, informacje na temat szkoleń, webinariów, spotkań, udzielała drogą e-mailową i telefoniczną odpowiedzi na nurtujące ich tematy. W szczególnych sytuacjach spotykała się pojedynczo z bibliotekarzami. Wskazywała alternatywne metody korzystania z zasobów internetu. Wiele materiałów, w tym również nagrań filmów ( „Kłamczucha” M. Musierowicz, „Kubuś Puchatek” A. Milne, nagrania bajek w teatrzyku kamishibai   m.in. : „Kotka Psotka”, „Kot w butach”, „O rybaku i złotej rybce”) przekazywała zainteresowanym nauczycielom. Wszystkie te działania pozwoliły na niezerwanie więzi z dziećmi i ich opiekunami. Na zakończenie wszyscy życzyliśmy sobie powrotu do dawnych metod pracy, a korzystanie z rozwoju technologii  traktowali jako formę uatrakcyjniania zajęć. A. Mierzwa zaprezentowała także możliwości nowego sprzętu, jaki biblioteka otrzymała w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza.