W piątek 12 maja naszą bibliotekę odwiedziło całe mnóstwo wspaniałych gości. Pierwsza była klasa 0c z SP nr 7 w Mławie pod opieką Pani Marzeny Markiewicz. Dzieciaki obejrzały wystawę prac Pani Ireny Chylińskiej wyeksponowaną w wypożyczalni pt. "Igłą malowane". A. Wesołowska zaprezentowała im sposób wypożyczania zbiorów w programie komputerowym Prolib. Jak zwykle nie zabrakło chętnych, do tego by móc samemu wypożyczyć książkę. Dzieciaki miały okazję dotknąć i zobaczyć różne rodzaje książek: sensoryczne, 3D, z okienkami, a także książki z serii "Czytaj z Albikiem". Wysłuchały również z olbrzymim zainteresowaniem recytowanych przez A. Mierzwę wierszy. Na koniec nie zabrakło zmagań na magicznym dywanie. Bardzo było nam miło Was gościć! Cieszymy się, iż mamy tak wierne grono przyszłych czytelników!