Ostatnią grupą, jaką mieliśmy okazję gościć w tym pełnym wrażeń dniu byli uczniowie klasy 0b z MPS nr 3 w Mławie pod opieką Pani Katarzyny Sęczkowskiej. Dla dzieci była to niepowtarzalna okazja żeby zwiedzić pomieszczenia biblioteczne, obejrzeć wyeksponowaną w wypożyczalni biblioteki wystawę prac patchworkowych autorstwa Pani Ireny Chylińskiej "Igłą malowane" i samodzielnie lub z niewielką pomocą A. Wesołowskiej wypożyczyć w systemie Prolib wybraną książkę. Umiejętność odczytywania kodów kreskowych, w jakie opatrzone są wszystkie egzemplarze książek dzieciaki opanowały do perfekcji. Kto wie, może będą wśród nich przyszli bibliotekarze? Następnie A. Mierzwa po krótce przedstawiła zebranym tajniki pracy w bibliotece, opowiedziała o zbiorach, prezentując przy tym różne rodzaje książek. Tradycyjnie też nie mogło zabraknąć zabaw na magicznym dywanie. Było nam bardzo miło Was gościć!