W piątek 19 maja 2023 A. Wesołowska na zaproszenie Pani Agnieszki Ruteckiej przeprowadziła kolejne zajęcia z cyklu „Nomofobia- uzależnienia od smartfona”, tym razem w klasie I TI Zespołu Szkół nr 1 im. Jerzego Ciesielskiego w Mławie. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się m.in. czym jest rzeczona nomofobia, jakie są jej przejawy, co zrobić by zracjonalizować korzystanie z „komórek”  i na co zwrócić szczególną uwagę, by uzależnieniu zapobiec. Były to intensywne zajęcia, w których uczniowie brali z dużym zaangażowaniem aktywny udział. Ciekawostki i garść praktycznych wskazówek przeplatały się z pracą w zespołach skoncentrowaną na rozwiązywaniu kolejnych stawianych przez prowadzącą zadań.  Realizacja zajęć w grupie tak inteligentnych młodych ludzi jest prawdziwą przyjemnoścą.