10.05.2016 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Ciechanowie Filia w Mławie odbyło się wręczenie nagród w konkursie „Zakładkowy zawrót głowy”. Wzięło w nim udział 176 prac uczniów z dziewięciu szkół podstawowych z Mławy i powiatu. Konkurs był podzielony na II kategorie: klasy I-III oraz IV-VI. Przewodnicząca jury: Pani Jolanta Bem (dyrektor Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Mławie oraz członkowie komisji: Agata Mierzwa – kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Ciechanowie Filia w Mławie, Bogumiła Tańska i Anna Wesołowska - nauczyciele bibliotekarze Biblioteki Pedagogicznej nagrodzili uczestników, którzy przybyli do siedziby organizatora w towarzystwie opiekunów. Wręczono 6 nagród i 15 wyróżnień. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie oraz motywującym ich do tego uczestnictwa nauczycielom. Nazwiska zwycięzców i osób wyróżnionych oraz fotografie nagrodzonych prac obejrzeć można na naszej stronie internetowej bpmlawa.edu.pl w zakładce "Konkursy".