22 lutego 2019 r. Bibliotekę Pedagogiczną odwiedzili po raz kolejny uczniowie klasy 6 d Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie wraz z wychowawczynią Panią Jolantą Bartczak. Agata Mierzwa tym razem wprowadziła uczniów w świat savoir-vivre. Dobre maniery, zbiór zasad grzecznościowych, których powinien przestrzegać każdy człowiek. Grupa  tworzyła „Drzewo dobrych manier”, ćwiczyła zasady zachowania się  m.in. w sklepie, przed klasą w oczekiwaniu na zajęcia szkolne. Jednym z zadań było opracowanie reklamy wybranego wcześniej rekwizytu, opisanie przedmiotu tak, aby wyeksponować jego zalety i podnieść cenę rynkową.  Na zakończenie prowadząca zaproponowała uczniom zabawy grupowe z wykorzystaniem balonów. Spotkanie dostarczyło wiele radości i pozytywnych doświadczeń.