26 października 2021 r. naszą bibliotekę odwiedziła grupa 4-latków. „Pszczółki” z SP nr 2 w Mławie pod opieką Marzeny Drzewieckiej i Agnieszki Sadowskiej poznały wiele ciekawych książek dla dzieci. Wśród nich znalazła się seria „Czytaj z Albikiem”:” Mój pierwszy elementarz” oraz „Atlas świata”, które bardzo zainteresowały naszych małych gości.  Następnie A. Mierzwa- kierownik biblioteki przedstawiła kilka zabaw interaktywnych z wykorzystaniem „magicznego dywanu”. Dzieci pluskały się w wodzie, zbijały balony, zbierały grzybki i owoce, a przy tym dobrze się bawiły. A. Wesołowska, z kolei zaproponowała dzieciom podróż  do świata bajek i baśni poprzez wspólne układanki i zgadywanki z wykorzystaniem stołu multimedialnego. Spotkanie zakończyło się licznymi deklaracjami ze strony dzieci o konieczności następnej wizyty. Było nam niezmiernie miło.