Również, 26 października 2021 r. naszą bibliotekę odwiedziły 3-latki z SP nr 2 w Mławie. „Stokrotki” pod opieką Patrycji Bielskiej i Anety Dmuchowskiej, odkrywały tajemnice świata dzięki książkom z serii „Czytaj z Albikiem”:” Mój pierwszy elementarz” oraz „Atlas świata”. A. Mierzwa- kierownik biblioteki przedstawiła  zabawy interaktywne z wykorzystaniem „magicznego dywanu”. Dzieci pląsały po wodzie, zbijały balony, zbierały grzybki i owoce, bawiąc się przy tym wyśmienicie Wsłuchiwały się w odgłosy przyrody i szum liści. Na zakończenie A. Wesołowska zaproponowała dzieciom podróż  do świata bajek i baśni poprzez wspólne układanki i zgadywanki z wykorzystaniem stołu multimedialnego. „Stokrotki” świetnie sobie radziły z wszystkimi wyzwaniami. Byłyście świetne.