29 kwietnia 2022 r. w naszej bibliotece gościliśmy uczniów klasy 7 Katolickiej Szkoły Podstawowej w Mławie. Agata Mierzwa- kierownik biblioteki przekazała im zasady korzystania ze zbiorów bibliotecznych, zachęcając do zapisania się i korzystania z szerokiej oferty działalności. Kolejny element zajęć ph. "Chcę być eko" stanowiły zabawy interaktywne z wykorzystaniem sprzętu pozyskanego przez naszą placówkę w ramach projektu BOM. A. Wesołowska zaprezentowała możliwości stołu multimedialnego angażując młodzież do rozwiązywania quizów i zagadek. Uczniowie z entuzjazmem i zaciekawieniem uczestniczyli w zajęciach, ożywiając się przy każdym nowym zadaniu. Na koniec A. Mierzwa wprowadziła uczniów w magię zabaw z wykorzystaniem „magicznego dywanu”, który każdorazowo jest wielką atrakcją, tak dla uczniów jak i samych nauczycieli. Ponieważ w zajęciach brali udział uczniowie starszych klas szkoły podstawowej, toteż i prowadząca podniosła poziom trudności  zabaw, tak aby angażować wszelkie zmysły uczestników. Przestawiła gry charakterystyczne dla dziewczynek jak i chłopców i nie tylko.... To były bardzo miłe chwile z przeuroczą młodzieżą. Dziękujemy Wam za uśmiech i zapraszamy ponownie.