Wakacje już za nami, czekają nowe zadania i wyzwania. 6 września naszą bibliotekę odwiedziły przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej nr 7 z grupy „Tropicieli” , pod opieką Anny Słomińskiej. Dzieci uczestniczyły w zajęciach „ Bajkowe poranki z książką i interaktywną biblioteką ”, przeprowadzonych przez Agatę Mierzwę. Przedszkolaki wysłuchały kilku pouczających wierszy, a następnie włączały się do dyskusji o „ważnych” dla tych „dużych” i dla „małych” sprawach. Ponieważ dla wielu dzieci, początek roku szkolnego to trudny czas rozłąki z rodzicami, prowadząca na zakończenie zaproponowała zabawy na „magicznym dywanie”. Dziękujemy Paniom nauczycielkom oraz wspaniałym dzieciom za odwiedziny w naszej bibliotece.