W piątek 3 lutego 2023 odwiedzili nas uczniowie klasy pierwszej ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie. Część dzieciaków miała już okazję uczestniczyć w organizowanych przez nas zajęciach jako przedszkolaki czy "zerówkowicze". Ponieważ duża cześć przybyłych deklarowała, że lubi czytać książki miłą niespodzianką były dla nich recytowane przez A. Mierzwę wiesze. Dzieci z uwagą przysłuchiwały się też ciekawostkom opowiadanym przez mówiące pióro "Albik", a największym zainteresowaniem przy eksplorowaniu "Atlasu świata", co nie było żadnym zaskoczeniem była dla nich oczywiście Polska. Grupa była bardzo energiczna i zaangażowana, nie brakowało chętnych do każdej z proponowanych zabaw czy to na stole multimedialnym czy też na magicznym dywanie. Było nam bardzo miło Was gościć.