16 lutego naszą bibliotekę kolejny raz odwiedziły dzieci ze świetlicy "Promyk" przy spółdzielni mieszkaniowej „Zawkrze" pod opieką Pań: E. Bartkowskiej i J. Kruszyńskiej. Tym razem dzieci pod kierunkiem Agaty Mierzwy i Anny Wesołowskiej miały możliwość wykazania się w zakresie umiejętności manualnych. Magiczny dywan, jak zawsze dostarczył im  wiele pozytywnych emocji i zabawy. Dzieci z ogromną chęcią mierzyły się w pokonywaniu kolejnych zadań, a zwycięstwa dopingowały je do pokonywania coraz trudniejszych wyzwań. Interaktywne kręgle, manipulator, budowa to tylko jedne z wielu zabaw, które zafascynowały naszych miłych gości. Dziękujemy Wam za wspólną zabawę i pozytywną energię, jaką pozostawiliście po zajęciach.