O tym, że w bibliotece nie musi być nudno przekonały się „Pszczółki” z Przedszkola Dzieciątka Jezus w Mławie, które pod opieką Anety Burakowskiej i Grażyny Majewskiej przybyły do nas 26 kwietnia. Naszych miłych gości przywitała kierownik biblioteki- Agata Mierzwa swoją opowieścią o specyfice pracy nauczyciela- bibliotekarza. Była to też okazja do zwiedzenia pomieszczeń magazynowych pod kierunkiem Anny Wesołowskiej oraz „klikania” czytnikiem w wypożyczalni. Koleżanka prezentowała w jaki sposób te czynności się odbywają i wskazała na konieczność istnienia kodów kreskowych w każdej książce. Na zakończenie tej jakże miłej wizyty 4-latki wyzwoliły pokłady swojej energii na zabawach na magicznym dywanie.